MTTEstetica, Kraków – Klinika i gabinet medycyny estetycznej
KAMIENICA PARKOWA Kraków, ul. M. Mireckiego 10/4 Godziny otwarcia: 10:00-19:00 +48500266919
+48500266919 Zapytaj o: Nasi specjaliści
Magdalena Tyc Tyka

Lekarz medycyny estetycznej Magdalena Tyc Tyka

Od dawna inspirowało mnie piękno, zarówno zewnętrzne jak i sięgające w głąb duszy człowieka. Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagiellońskiego, podczas których zdobyłam dodatkową wiedzę z zakresu kosmetologii oraz psychoterapii i psychoanalizy.


Chcąc pracować zgodnie z moją pasją wybrałam medycynę estetyczną i anti aging. Poszerzałam swoją wiedzę w tym zakresie kończąc studia podyplomowe dla lekarzy w certyfikowanej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Tytuł mojej pracy dyplomowej "Medycyna Estetyczna w świadomości kobiet".

W swojej pracy stawiam na bezpieczeństwo Pacjenta i jego piękny naturalny wygląd. Aby zapewnić bezpieczeństwo moim pacjentom uczestniczę każdego roku w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej. Biorę udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej.

Uczę się od najlepszych, dlatego moim przewodnikiem po tajnikach medycyny estetycznej jest Prof. Alessio Redaelli, który w swojej praktyce stawia tak jak ja na bezpieczeństwo. Uczestniczyłam w jego szkoleniach już kilka razy zarówno w jego klinice w Mediolanie jak i w Warszawie. Prof. Alessio Redaelli prowadzi szeroką działalność naukową: jest wykładowcą i członkiem komitetu naukowego Kliniki Chirurgii na Uniwersytecie w Padwie, ASPEM School of Milan, członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych w dziedzinie Medycyny Estetycznej i AntiAging. Jest autorem wielu artykułów, publikacji i książek w dziedzinie medycyny estetycznej. Regularnie wykłada podczas światowych kongresów: AMWC (AntiAging Medicine World Congress) i ICAD(International Congress in Aesthetic Dermatology).

Obecnie chętnie dzielę się zdobytą wiedza i praktyką z innymi lekarzami medycyny estetycznej. Prowadziłam szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Natomiast moim Pacjentom doradzam podczas szczegółowych konsultacji. Staram się również przybliżać medycynę estetyczną pisząc artykuły prasowe, gdzie doradzam jakie zabiegi warto wykonać i na co zwrócić szczególną uwagę aby efektem był piękny, naturalny wygląd a zabiegi były bezpieczne. Czyli zgodnie z misją MTTEstetica, której jestem założycielem.


Marcin Zakrzewski lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Marcin Zakrzewski

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł doktorski obronił na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Laureat wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest specjalistą dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej.


Posiada udokumentowane osiągnięcia naukowe i doświadczenie zdobyte w prestiżowych ośrodkach medycznych i edukacyjnych w Polsce oraz za granicą. Specjalizuje się w leczeniu trądziku młodzieńczego oraz osób dorosłych, trądziku różowatego, a także leczeniu łysienia. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii (usuwanie blizn, rozstępów, zmian skórnych, zmian wenerologicznych) oraz pełne spektrum zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

Jest członkiem American Acne i Rosacea Society oraz International Trichoscopy Society.


Magdalena Stokowacka-Zakrzewska lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, posiada kilkunastoletni staż pracy z pacjentem. W swojej praktyce lekarskiej korzysta z bogatego doświadczenia klinicznego, stawiając na ciągłe doskonalenie i rozwój posiadanych kompetencji.


Wielokrotnie spotyka Pacjentów, którzy niepokojeni kłopotliwymi niedoskonałościami i problemami skórnymi, borykają się także z problemami w obszarze akceptacji własnego ciała i dobrego samopoczucia. Dlatego też od 2008 roku, poszerza także swoją wiedzę i praktyczne umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej, odbywając liczne szkolenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a jej praktyka zawodowa objęła także zabiegi z związane z tym zakresem. Specjalizuje się w technologii HIFU (nieinwazyjny lifting skóry twarzy I ciala – SonoQueen), mezoterapii, korekcji zmarszczek mimicznych, terapii z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia.


Małgorzata Szot

Małgorzata Szot - manager clinic

Nazywam się Małgorzata Szot.W MTT Estetica jestem od kilku lat i obecnie piastuję stanowisko managera działu Clinic.Współpracę z lekarzem medycyny estetycznej- dr Magdaleną Tyc-Tyką, rozpoczęłam oferując Jej pacjentom usługi masażu leczniczego i relaksacyjnego.


Było to spójne z moim wykształceniem, bo jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego.W trakcie niesamowicie prężnego rozwoju Kliniki , powstała potrzeba wsparcia działań Pani dr Magdaleny.W tym czasie właśnie, przydały się moje doświadczenia z poprzednich lat zawodowych.Mówię tu o dwunastoletnim zarządzaniu zasobami ludzkimi, logistyką i marketingiem w Mc Donalds ,oraz o mojej kilkuletniej przygodzie z własną działalnością w obszarze typowo kobiecym( sklep partnerski z bielizną TRIUMPH).

Te wypracowane kwalifikacje, podparte szeregiem szkoleń oraz podobne do Dr Magdaleny Ty-Tyki postrzeganie życia i świata, owocują świetną współpracą i co najważniejsze rozwojem firmy MTT Estetica.


Paulina Tyka

Paulina Tyka - kosmetolog, manager beauty

Mam na imię Paulina, jestem pomysłodawcą oraz managerem strefy Beauty. Obecnie studiuję kosmetologię na Akademii Krakowskiej im. Frycza Modrzewskiego.


Rozwój osobisty jest jedną z moich pasji dlatego godzę dzienne studia oraz pracę z szeroką gamą szkoleń z zakresu zarządzania, biznesu, sprzedaży oraz marketingu. Posiadam kwalifikacje z zakresu stylizacji paznokci oraz stylizacji rzęs potwierdzone certyfikatami. Strefa piękna to moja pasja w którą wkładam całe swoje serce . Jestem kobietą przepełnioną pozytywną energią którą chce się nią dzielić z innymi! . Interesuje się również tańcem, modą, technikami pozytywnego myślenia oraz zdrowym stylem życia.


Joanna Baran

Joanna Baran - kosmetolog

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kontynuuję studia magisterskie na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej ze specjalizacją „Kosmetologia w medycynie estetycznej,” gdzie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności.


Ukończyłam liczne kursy i szkolenia mi. in z mezoterapii igłowej i mikroigłowej, karboksyterapii czy depilacji laserowej. Pełna pasji i zainteresowania, chcę stale podnosić swoje kwalifikacje. Regularnie uczestniczę w kongresach, seminariach i szkoleniach.

Dla mnie najważniejsze jest holistyczne podejście do pacjenta oraz dogłębne przeanalizowanie problemu z którym pacjent do nas przychodzi. Specjalizuję się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej, posiadam duże doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych. Wierzę, że to w jaki sposób dbamy o nasze ciało zarówno
na zewnątrz jak i od środka, odzwierciedla się na naszej skórze.


Karolina Kapustka

Karolina Kapustka - stylistka paznokci

Mam na imię Karolina, obecnie studiuję kosmetologie na Akademi Krakowskiej lecz posiadam już szereg certyfikatów z zakresu stylizacji paznokci co daje mi pełne kwalifikacje do wykonywania mojej pracy.


Jeden z certyfikatów otrzymałam za ukończenie kursu " Eclair ". Stylizacja paznokci interesowała mnie od najmłodszych lat, gdy jako mała dziewczynka wykradałam mamie z szafy lakiery i malowałam paznokcie koleżanek. Najważniejszym jest dla mnie, aby klientka po zabiegu wyszła z mojego gabinetu piekna, zadowolona, pewna siebie i zrelaksowana. Zgodnie z misja firmy dbam o bezpieczeństwo klientek, dlatego tez zabiegi wykonuje jednorazowymi lub wysterylizowanymi w autoklawie narzędziami.


Zobacz więcej

Zobacz nasze świetne promocje