MTTEstetica, Kraków – Klinika i gabinet medycyny estetycznej
KAMIENICA PARKOWA Kraków, ul. M. Mireckiego 10/4 Godziny otwarcia: 10:00-19:00 +48500266919

Strefa VIP

karta_vip

Poczuj się jak VIP!

Zapraszamy do strefy VIP, która jest dedykowana Klientom, którzy doceniają jakość zabiegów oraz profesjonalizm personelu i chętnie odwiedzają MTTEstetica.

To właśnie dla nich stworzyliśmy wyjątkową kartę VIP, dzięki której mogą korzystać z oferowanych u nas zabiegów w preferencyjnych, stałych cenach!

Jak otrzymać kartę VIP ?

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty konsultacji i zabiegów w MTTEstetica. Jeżeli będziesz zadowolona/y z jakości usług i będziesz chciał/a zostać stałym klientem możesz otrzymać kartę VIP zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie Kliniki.


Na posiadaczy karty VIP czekają wyjątkowe promocje oraz zaproszenia na wydarzenia organizowane w MTTEstetica.

Regulamin

Regulamin Karty Stałego Klienta VIP MTTEstetica

§ 1. O kartę stałego klienta VIP mogą ubiegać się osoby, które korzystały z zabiegów w klinice MTTEstetica Klinika Promocji Zdrowia co najmniej dwa razy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy (ewentualnie konsultacja + zabieg).

§ 2. Warunkiem koniecznym zakupu karty jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata 120 zł dokonana w MTTEstetica.

§ 3. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie podpisanej Karty Stałego Klienta VIP MTTEstetica.

§ 4. Posiadacz karty rabatowej ma prawo do uzyskania rabatu w wysokości co najmniej 10% na wszystkie usługi oferowane przez MTTEstetica Klinika Promocji Zdrowia z wyjątkiem:

  • usług promocyjnych
  • kosmetyków
  • testów diagnostycznych MRT

§ 5. Karta VIP upoważnia do korzystania z sezonowych promocji dedykowanych wyłącznie posiadaczom Karty, które będą umieszczane na stronie www.mttestetica.pl oraz wysyłane smsem bezpośrednio do Posiadaczy Karty VIP.

§ 6. Rabat zaznaczany w Karcie VIP MTTEstetica jest naliczany od regularnych cen zabiegów.

§ 7. Karty wystawiane są na okres 6 miesięcy w cenie 120 zł.

§ 8. W przypadku zastrzeżeń oraz uzasadnionych wątpliwości co do autentyczności karty rabatowej lub zgodności jej wykorzystania z postanowieniami regulaminu, podmiot upoważniony do udzielenia rabatu ma prawo odmówić udzielenia rabatu i zatrzymać kartę rabatową do czasu wyjaśnienia wątpliwości. W przypadku potwierdzenia zarzutów Karta zostanie unieważniona i zniszczona.

§ 9. W przypadku zagubienia bądź zniszczenia przydzielonej karty rabatowej Właściciel może ubiegać się o wydanie zamiennika w cenie 20 zł.

§ 10. Karta Stałego Klienta MTTEstetica nie może być wypożyczana, udostępniana lub odstąpiona osobom trzecim.