MENU
   
   

Przedłużamy wakacje!

Untitled design (qqq

 

Medycyna Estetyczna

 

Już  w październiku, zaplanuj zabiegi nićmi!!

Lifting i rewitalizacja skóry nićmi tylko w listopadzie aż do 50% taniej!

Nici PDO Mono 50% taniej(od ceny regularnej)

Nici PDO Barb 4D 30% taniej( od ceny regularnej)

 

Poznajcie moc nawilżania dzięki zabiegowi HYDRA BOOSTER!

To całkowicie nowe, unikatowe i innowacyjne podejście do nawilżania, ujędrniania i odmładzania skóry. Polega na połączeniu w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

W październiku wykupując zabieg mezoterapii HYDRA BOOSTER, drugi zabieg – mezoterapia NCTF o połowę taniej – tylko 220 zł! 

 

PLASMA IQ – inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powiek (i nie tylko) polecany jest każdemu komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia. Badania kliniczne wykazały, że efekt zabiegu utrzymuje się od 2-4 lat.

W październiku oraz listopadzie- wykup dwa zabiegi w cenie jednego*!

*Rabat naliczany jest od cen regularnych

 

Królowa liftingu!

SonoQueen to niechirurgiczna, bezinwazyjna metoda liftingu, której rewolucyjny efekt polega na pobudzeniu do pracy włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry.

To prawdziwy high-tech medycyny estetycznej, umożliwiający bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. Metoda wykorzystuje technologię HIFU*, której założeniem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim, punktowym obszarze. W tkankach poddanych zabiegowi powstają dwa zjawiska fizyczne, tj. efekt termiczny oraz efekt mechaniczny, które oddziałują na głęboko usytuowane komórki skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej SMAS, intensyfikując odbudowę kolagenu. Dzięki temu uzyskuje się trwały efekt napięcia skóry, dużo bardziej spektakularny niż umożliwiały to dotychczas znane technologie.

W MTT Estetica oferujemy 15% zniżki na drugi i trzeci zabieg tej samej okolicy.

 

Strefa Beauty

Wakacje się kończą, ale nasze promocje trwają w najlepsze! 

Do 15 października przy zakupie pakietu za 150 zł (cena regularna to 240 zł) otrzymają Państwo 3 zabiegi manicure hybrydowego w dowolnych terminach. Aby uzyskać promocyjną cenę – pakiet należy wykupić do 15 października. Zabiegi można wykonać do końca 2017 roku.   

Pakiet nie jest imienny, może z niego korzystać inna osoba, niż ta która dokonała zakupu.

Zapraszamy!