MENU
   
   

PLASMA IQ – inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

f_305

PLASMA IQ – inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia.

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat – traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość, robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Powieki zaczynają opadać, co jest dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry wokół oczu. Zabieg jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania wdermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. 

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez uszkodzenia otaczających tkanek.Zabieg można równiez wykorzystać w niwelowaniu zmarszczek tzw. „kurzych łapek”oraz zmarszczek palacza.

 Korzyści:

  • Bezinwazyjny
  • Precyzyjny
  • Dający natychmiastowy efekt
  • Bezpieczny 
  • Komfortowy- nie wymaga znieczulenia

Zabieg trwa ok. 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia. Po odpadnięciu niewielkich strupków skóra może być lekko zaróżowiona przez około 2 tygodnie, w tym czasie zaleca się stosowanie kremów przyspieszających regenerację i likwidujących zaczerwienienie. 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia. Badania kliniczne wykazały, że efekt zabiegu utrzymuje się od 2-4 lat.