MENU
   
   

Manicure klasyczny i hybrydowy

MTTEstetica Beauty – Piękno, naturalność i bezpieczeństwo

Strefa Beauty to miejsce dla każdej miłośniczki pięknych i zadbanych dłoni. Nasza profesjonalna stylistka paznokci zadba o ich nieskazitelny wygląd, pomoże w doborze odpowiedniego kształtu płytki oraz idealnego koloru lakieru. Naszą pasją są najnowsze trendy, dlatego pracujemy jedynie z najlepszymi producentami kosmetyków do stylizacji paznokci

Manicure klasyczny

Tradycyjny zabieg polegający na bezpiecznym skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz bezpiecznym usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy naturalną oliwkę nawilżającą. Zabieg ten podkreśla naturalne piękno zadbanych dłoni.

Manicure biologiczny

Wyjątkowość tego zabiegu polega na niezwykle delikatnym traktowaniu paznokci – dla naturalnego efektu nie stosuje się metalowych narzędzi. Zostały one zastąpione przez bezpieczne papierowe lub szklane pilniczki, przy pomocy których skraca się paznokcie oraz zamyka łuski paznokcia. Paznokieć polerujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą.

Manicure męski

(Manicure biologiczny dla mężczyzn)

Zadbane dłonie są podstawą w kreowaniu profesjonalnego wizerunku na polu biznesowym. Dłonie używane są do powitań, pożegnań a także na zakończenie udanych transakcji. Manicure męski zadba o doskonały wygląd paznokci oraz o rewelacyjną kondycję dłoni. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny oraz relaksujący, co podkreśla końcowy jego element – masaż dłoni. 

Manicure hybrydowy

Metoda stylizacji paznokci w której wykorzystuje się bezpieczny preparat utwardzany pod lampą UV. Łączy w sobie zalety tradycyjnego lakieru i manicure żelowego. Utrzymuje się ok. 2 tygodni. Polega na nałożeniu bazy, lakieru kolorowego i preparatu nawierzchniowego, a każda warstwa jest utrwalana pod lampą UV. Zabieg zawiera podstawowy naturalny manicure.Preparaty hybrydowe nie obciążają nadmiernie płytki paznokcia, nie ścierają się, nie tracą koloru ani połysku. Uzyskany efekt jest bardziej naturalny niż wygląd paznokci żelowych czy akrylowych. Manicure hybrydowy pozwoli nawet najbardziej zapracowanej kobiecie wyglądać idealnie każdego dnia.

Manicure żelowy

Polega na bezpiecznym modelowaniu, przedłużaniu oraz utwardzaniu paznokci za pomocą żelu który utwardzany jest w lampie UV. Sprawdza się zarówno u kobiet z pięknymi, długimi paznokciami – wówczas żel nakłada się na naturalną płytkę jak i u kobiet z niezbyt zadbanymi, obgryzionymi lub krótkimi paznokciami – w tym przypadku paznokcie można przedłużyć na formie lub tipsie. Żelowa technika przedłużania paznokci cieszy się wieloma zaletami. Główną z nich jest naturalny wygląd paznokcia. Manicure żelowy zakończony może być nałożeniem tradycyjnego lakieru lub hybrydowego.

Zabieg parafinowy

Przyjemny zabieg z wykorzystaniem ciepłej parafiny. Podczas zabiegu zanurzamy dłonie w wanience wypełnionej parafiną. Rozgrzewająca kąpiel skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie, łagodzi bóle stawów co tworzy chwile relaksu. Parafina idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Co więcej, wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Po zabiegu parafinowym skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona.