MENU
   
   

Certyfikaty i Dyplomy

Lekarz medycyny estetycznej

Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka

Lekarze medycyny estetycznej w Krakowie.

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, obecnie w trakcie specjalizacji lekarskiej Zdrowie Publiczne w Collegium Medicum UJ. Jest konsultantem  programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej, właścicielka kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej i kosmetologii nowoczesnej MTTEstetica Kliniki Promocji Zdrowia w Krakowie  Kilkakrotnie brała udział w szkoleniach przeprowadzanych w Mediolanie w klinice  Prof. Alessio Redaelli  , który jest lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej i dermatologii. Oprócz praktyki we własnej klinice medycyny estetycznej Prof. Alessio Redaelli  prowadzi szeroką działalność naukową: jest wykładowcą i członkiem komitetu naukowego Kliniki Chirurgii na Uniwersytecie w Padwie, ASPEM School of Milan, członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych w dziedzinie Medycyny Estetycznej i AntiAging. Jest autorem wielu artykułów, publikacji i książek w dziedzinie medycyny estetycznej. Regularnie wykłada podczas światowych kongresów: AMWC (AntiAging Medicine World Congress) i ICAD(International Congress in Aesthetic Dermatology).

Kosmetolog

Mgr Paulina Milewska –  kosmetolog, trycholog, podolog. Absolwentka Wydziału Zdrowia i Nauk Medycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Wydziału Humanistyki i Zdrowia Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie, gdzie ukończyła kierunek Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Kosmetologia jest jej pasją, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i seminariach, m.in ukończyła kurs trychologiczny. Charakteryzuje ją skrupulatność, dokładność i delikatność, które w połączeniu z wiedzą zdobytą podczas studiów, gwarantują klientom kompleksowe oraz profesjonalne podejście do problemów ze skórą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i wsłuchuje się w jego potrzeby.

Dietetyk

mgr inż. Katarzyna Turek – Doktorantka na wydziale Technologi Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, dietetyk, technolog żywności, pasjonatka zdrowego odżywiania, gastronomii i aktywnego trybu życia. Studiując Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym i Dietetykę na wydziale lekarskim CMUJ oraz uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach nauczyła się co i jak należy jeść żeby cieszyć się zdrowiem, pełnią sił i nienaganną sylwetką. Jest jednym z niewielu w Małopolsce konsultantów programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Od początku kariery zawodowej spotyka się zarówno z pacjentami indywidualnymi, jak i prowadzi grupowe warsztaty odchudzające oraz gastronomiczne dla dzieci, dorosłych oraz kobiet w ciąży. Oprócz odchudzania i leczenia nadwrażliwości pokarmowych zajmuje się także leczeniem i zapobieganiem poprzez dietę chorobom metabolicznym. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie – dla każdego znajdzie odpowiedni sposób aby zgubić niechciane kilogramy czy poprawić jakość życia. Prywatnie lubi aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zwierzęta i dobrą książkę. Uwielbia zarażać innych swoją pasją i uśmiechem.

Psycholog

mgr Monika Piątkowska –  ścieżka specjalizacyjna psychologia kliniczna, certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. W trakcie ubiegania się o certyfikat terapeuty w Programie Simontona. Jest psychologiem, który szczerze wierzy, że psychoterapia służy nie tylko złagodzeniu i rozwiązywaniu problemów psychicznych, ale daje możliwość na trwałą zmianę.